VIDEO/ Çmenduria e Mbape! Rrëzoi kundërshtarin vetëm me lëvizje trupi, pa e prekur fare topin

0

Dy ditë më parë, Kylian Mbappe luajti një ndeshje fantastike për ta çuar Francën në çerekfinale të Kupës së Botës, dhe tani në internet është shfaqur një video që tregon një lëvizje brilante të yllit të PSG. Mbape arrin që ta rrëzojë kundërshtarin e tij pa top dhe vetëm me një lëvizje trupi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.