VIDEO/ Championsi dhuron spektakël dhe gola! Nuk zhgënjejnë të mëdhatë, nga 5 golat e Realit te emocionet e Liverpool-it

0

Skuadrat e mëdha dhe favorite në grupet përkatëse kanë bërë detyrën përballë kundërshtarëve të tyre. PSG mposhti me rezultatin 3-2 Liepzig, ku u vërejt dhe rikthimi tek goli i Lionel Messit, i cili ditën e sotme shënoi dopietë.

Reali i Madridit tregon forcën përballë Shaktarit, duke fituar me rezultatin 0-5. Vinicius Junior dhe Benzema ishin protagonistë në këtë sfidë, pas humbjes turpëruese ndaj Sheriff Tiraspol javët e kaluara.

Atletico Madrid-Liverpool dhuroi spektakël, me të dyja skuadrat që gjetën disa herë golin. Pas një pjese të parë të përfunduar me rezultatin 2-2, ishtë Liverpool që doli fitimtar me një gol të Salah në pjesën e dytë./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.