VIDEO/ Çaste prekëse!  Shezni ngushëllon djalin e vogël pas eliminimit, e përjeton me lot largimin prej Francës

0

Nëse ka një arsye përse Polonia shkoi deri në 16 më të mirat e Botërorit, ai është Ujçeh Shezni. Portieri i Juventusit ka qenë i jashtëzakonshëm në portë, por pasditen e sotme i vetëm nuk mund të bënte asgjë kundër yjeve të Francës.

Polonia është eliminuar nga Kupa e Botës dhe përjetimi nuk ka qenë i mirë në kampin e tyre. Shezni ka harruar për një moment trishtimin e tij, teksa i është dashur të ngushëllojë djalin e vogël. I biri i gardianit polak e ka përjetuar me lot eliminimin e babait të tij, duke sjellë edhe disa çaste prekëse nga Katari./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.