VIDEO/ Buzëqesh më në fund Juventusi! Bardhezinjtë përmbysin Specian, minuta edhe për Rei Manajn

Më në fund ka buzëqeshje në fytyrat e lojtarëve të Juventusit. Bardhezinjt kanë marrë fitoren e parë në kampionat, teksa kanë mposhtur Specian me shifrat 2-3. Moise Kean hap i pari serinë e golave, por vetëm 5 minuta më vonë Gyasi barazon shifrat.

Me fillimin e pjesës së dytë Antiste dyfishon rezultatin, duke i shkaktuar makthe “zonjës së vjetër“. Por të besuarit e Allegrit e marrin shpejt veten. Chiesa rikthen edhe njëherë baraspeshën, ndërsa nuk vonon shumë dhe De Ligt përmbys gjithçka.

Minuta në këtë takim pati edhe për Rei Manajn, i cili hyri në fushë në minutën e 77, por pa mundur të prishë festën e bardhezinjve. Këta të fundit marrin kështu 3 pikët e para dhe shkojnë përkohësisht në vendin e 12 në renditje me vetëm 5 pikë të grumbulluara./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

https://twitter.com/ifast222/status/1440738893310009345

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online