VIDEO | Brazili magjik, Everton fundos Perunë!

0

Brazili duket i pandalshëm dhe shtyp Perun që në 30 minutat e para. Pas golave të Kasemiros dhe Firminos, qershia mbi tortë është Everton.


?
Anësori i majtë i Gremios shënoi një gol mjaft të bukur në minutën e 32-të, teksa pasi shmangu bukur mbrojtësin e Perusë “shkarkoi” të djathtën e tij drejt portës, duke shënuar golin e tretë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.