VIDEO/ Bota ka filluar të flas shqip, fluturon shqiponja edhe në Inter-Milan

0

Bota ka filluar të flas shqip, është koha jonë! Vendi i parë me Shqipërinë A, vendi i parë me Shqipërinë U-21 dhe njëkohësisht duke qenë protagonist jo pak herë në Europë.

Në momentin e himnit te Inter-Milan, kamerat kanë fokusuar një vajzë që ndodhej pranë arbitrave duke bërë shqiponjën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online