“Është një investim i madh dhe nuk duhet djegur”, trajneri i Empolit është i bindur për Shpendin: Blerje fantastike

Paolo Zaneti është paraqitur në konferencën për shtyp në prag të përballjes me Romën. Trajneri i Empolit ka folur ndër të tjera edhe për Stiven Shpendin. Ai thotë se suomuesi shqiptar është një investim.fantastik për të ardhmen, por që nuk duhet djegur.

“Ai duhet të bëjë një rrugëtim në një moment të vështirë të skuadrës. Është një kapital i madh dhe nuk duhet djegur. Në termat e ardhmërisë është një blerje fantastike. Çdo javë që kalon, nga të qenurit djalosh bëhet pak më shumë i rritur”, ka deklaruar Paolo Zaneti./Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online