VIDEO/ Benfika ndalet në shtëpi, PAOK-u e ngrin në fund!

0

Skuadra greke e PAOK-ut vazhdon të befasojë dhe këtë herë e bën në një stadium të rëndësishëm si ai i Benfikës, ku vendësit, edhe pse kaluan të parët në avantazh me anë të Picit, me penallti, u goditën 15 minuta nga Uarda, që do të heshte stadiumin…

Një ndeshje me emocione dhe raste ajo e luajtur në Portugali, e vlefshme për biletën që të çon në grupet e Champions. Pas shtatë ditësh, në Selanik, grekët kanë mundësi që të kalojnë më tej dhe do t’u mjaftonte dhe një barazim pa gola për t’ia dalë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.