VIDEO/ Baloteli i shtang të gjithë me golin “Alla Ronaldinho”, 5 golat që shënoi në 90 minuta nuk vlejnë asgjë para kësaj kryevepre

Ndeshje e parëndësishme dukej ajo e kampionatit turk mes Adana Demirspor dhe Goztepes, por tërhoqi vëmendjen për shkakun e shifrave dhe sulmuesit të njohur, Baloteli. Adana Demirspor fitoi 7-0, ndërsa 5 prej golat erdhën nga futbollisti në fjalë.

Por më shumë vëmendje sesa për shifrën, kishte një prej golave të shënuara. Baloteli “riktheu” Ronaldinjon në futbollin e luajtur me spektaklin e dhuruar teksa pasi hipnotizoi kundërshtarin, zgjodhi të realizonte me finte. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online