VIDEO/ Të çmendur pas Serisë A, shihni festën e madhe në Sheshin Skënderbej pasi Milani fitoi titullin kampion

0

Shqiptarët janë të çmendur pas Serisë A dhe interesi është i jashtëzakonshëm për gjithçka ndodh në kampionatin italian. Kjo u vu re edhe në ditën e sotme, teksa u zhvillua edhe java e fundit e këtij sezoni.

Në Sheshin Skënderbej ndodheshin të gjithë tifozët e Milanit. Mbështetësit e kuqezinjëve kanë qëndruar në qëndrën e Tiranës deri në momentin që ekipi italian ngriti trofeun, duke mos munguar shpërthimi emocional. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.