VIDEO | Aty ku fillon ëndrra, shijoni prezantimin më të bukur të fanellës

Dashuria për ekipin e zemrës fillon që kur arrin të kuptosh se çfarë të pëlqen. Del me një top në dorë në cepin e lagjes, ku janë mbledhur të gjithë për të luajtur lojën më të dashur, futbollin.

Që fëmijë ëndërron ta shohësh veten në vendin e yjeve, që për momentin i admiron nga televizori. Ama ëndrra e parë është të kesh një uniformë të ekipit të zemrës e më pas të imitosh lëvizjet e yjeve në “stadiumin” e lagjes. Kjo është historia e Abdulkadir, yllit të Trabzonsporit.

Gjigantët turq bëjnë një prezantim shumë të veçantë të fanellës së tyre për sezonin e ardhshëm. Një lançim që të ngjall emocion të madh dhe të përfshin, megjithëse ka pak nuanca të telenovelave të famshme turke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online