VIDEO | Atmosferë dhe koreografi super, Shvercerat e djegin

0

Shkupi sfidon Rejnxhërs, në një ndeshje që ka nisur tashmë, ndërkohë që ultrasit bardhekaltër, “Shvercerat”, kishin përgatitur një koreografi mjaft të bukur, shoqëruar edhe me një mesazh interesant dhe motivues për lojtarët, që në ndeshjen e sotme nuk duhet të mposhten.

Një kala e madhe, me Shvercerat në mbrojtje të saj, ndërkohë që mesazhi është: “Kala që nuk thyhet është or vlla Dardania, të pamposhtur në Shkup na njeh historia”. Sfida e parë në Skoci është mbyllur me fitoren e Rejnxhërs 2-0, ndërkohë që atmosfera në stadium është mjaft e zjarrë.

Come on SHKUPI!!

Gepostet von Shvercerat Shkup am Dienstag, 17. Juli 2018

Që para takimit Shvercareta ishin mbledhur dhe po këndonin, teksa në faqen e tyre kanë publikuar edhe video të ndryshme.

Na jemi Gati!!?#stillgoingstrong

Gepostet von Shvercerat Shkup am Dienstag, 17. Juli 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.