VIDEO/ Atmosfera te Shqipëria para ndeshjes me Italinë, shihni si paraqitet situata te biletaria

Shqipëria do të përballej në një miqësore luksi me Italinë. FSHF arriti marrëveshjen me Federataën Italiane të Futbollit për të sjellë një peshë të rëndë në Air Albania. Reja zgjodhi që të merrte edhe disa lojtarë të Superiores për këtë takim.

Nga Bitri te Hadroj dhe Gurishta, pa harruar edhe rikthimin e Kristal Abazajt. Ndërkohë Sport Ekspres ju sjell situatën që paraqitet te biletaria, ku ka pasur jo pak persona që dëshirojnë një biletë për të qenë në stadium. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online