VIDEO/ Ardian Ismaili i pafat në Serinë A! Topi shkon në rrjetë, por i gëzohet fitores me Empolin

0

Ardian Ismaili është rikthyer si titullar te Empoli në Serinë A. Mbrojtësi shqiptar luajti nga minuta e parë kundër Salernitanës në fitoren e arritur në shifrat 2-4. Por në golin e dytë të kundërshtarëve, ishte mbrojtësi shqiptar që e dërgoi portën në rrjetën e tij.

Shumë i pafat në ato moment pasi sfera goditi shtyllën dhe pas përplasjes te Ismaili, do të shkonte në rrjetë. Përtej këtij episodi që fatmirësisht nuk ka ndikuar në rezultat, mbrojtësi vazhdon që të tregojë garancinë e tij në prapavijë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.