VIDEO/ Endri Çekiçi dhuron asist te Konyaspor, Bersant Celina shënon golin e fitores në minutën e fundit te Ipswich

0

Konyaspor ka arritur të fitojë në shifrat 2-0 ndaj Kaysespor. Protagonist ishte edhe Endri Çekiçi që kishte autorsinë në golin e parë. Futbollisti shqiptar dha një pasim fantastik në minutën e 8 për Gureler, që u kthye në gol.

Ndërkohë edhe Bersant Celina i dha fitoren Ipswich në minutat e fundit. Lojtari i Kosovës shfrytëzoi pasimin nga krahu dhe dërgoi topin në rrjetë duke mundur kështu Fleetëod me rezultatin 2-1. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.