VIDEO | Andre Gomes “kërkon” faull, e pengoi një… fantazmë

Në futboll të ndodh që të shohësh ndërhyrje nga më të ndryshmet, nga ato që janë spektakolare dhe deri tek ato horror, që shpesh thuhet se janë për karton të zi. Megjithatë, na ndodh që të shohim dhe ndonjë “pengim” qesharak, apo rrëzim që nuk ka shpjegim.

Andre Gomes është një nga lojtarët që vihet më shumë në qendër të vëmendjes për veprimet që bën, por ku je në qendër të vëmendjes (jo për mirë), edhe fati të vihet kundër.

Në ndeshjen mes Evertonit dhe Kristal Palas, portugezi është rrëzuar në një moment që nuk ka pasur askënd afër vetes. Në rrjetet sociale kanë nisur që të tallen jo pak, teksa thonë se ndërhyrja u bë nga një fantazmë dhe se duhej të jepej faull për 25-vjeçarin.

https://twitter.com/CosmoKh4n/status/1054048885130358785

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online