VIDEO/ Alban Xhaferi e mban premtimin, risia e Loro Boriçit që e bën si Air Albania dhe Elbasan Arena

Alban Xhaferi kishte premtuar se në stadiumin e Loro Boricit do të kishte reklama elektronike rreth fushës. Tanimë ato janë instaluar duke e kthyer formën e marketingut në të njëjtin nivel si Air Albania dhe Elbasan Arena.

“Kanë mbërritur në Shkodër reklamat elektronike të premtuara nga presidenti Alban Xhaferi dhe në bashkëpunim me Event System prej ditës së sotme jane montuar në stadiumin “Loro Boriçi”. Ky është një standart i ri dhe modern për ekipin tonë dhe nje mënyrë e shkëlqyer për bizneset për të reklamuar produktet e tyre në ndeshjet e Vllaznisë”, shkruan klubi shkodran. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online