VIDEO/ 5 fitore radhazi dhe lënë mbrapa Tiranën, Vllaznia nuk ndalet dhe përfiton nga dhurata e Erzenit

Vllaznia ka arritur që të fitojë me shifrat 0-1 kundër Erzenit. Goli i vetëm i takimit u shënua nga ana e Stojanovic. Në minutën e 88 të takimit, lojtari i shkodranëve përfitoi nga gabimi i portierit vendas dhe arriti që të shënonte.

Kaq mjaftoi dhe Vllaznia arriti që të siguronte fitoren e 5 radhazi në kampionat. Me këtë tre pikësh, shkodranët lënë mbrapa edhe Tiranën, duke rritur më shumë anën psikologjike. /Sport Ekspres/

Stojanovic
byu/Albaniafootball insoccer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online