VIDEO | 20 golat më të bukur të sezonit, shijoni spektaklin e futbollit

0

Jemi në muajin maj dhe thuajse të gjitha kampionatet po shkojnë drejt fundit. Si çdo sezon nuk kanë munguar golat spektakolarë.

Në videon e mëposhtme do të keni mundësinë të shikoni një përmbledhje të 20 golave më të bukur të këtij sezoni. Lojtarë të njohur e të panjohur nga çdo kontinent që kanë shënuar gola të papërsëritshëm. Vetëm shijojini.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.