Vardari i Shkupit merr pikë në Europa League, festë edhe për një qen

Klubet maqedonase nuk është se shkojnë çdo vit në grupet e kupave të Europës, ndaj Vardarit të Shkupit i falet që e mbylli me vetëm një pikë, si asnjë skuadër tjetër në Europa League këtë sezon.

Sot Vardari barazoi 1-1 ndaj Rozenborgut dhe festoi pikën e vetme që ka marrë deri tani, por ngjarja më e veçantë ishte futja e një qeni në fushë, në pjesën e dytë. Shëtitje për qejf, pa e vrarë mendjen e duke luajtur me lojtarët!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online