Valverde buzëqesh, lajme të shkëlqyera përpara Mançesterit

0

Lajme mjaft të mira vijnë për Barcelonën përpara ndeshjes që katalanasit do të luajnë ndaj Mançester Junajtid. Në stërvitjen e ditës së martë, të zhvilluar në “Old Traford”, me grupin ishte dhe Usman Dembele, i cili e kreu të gjithë seancën dhe nuk shfaqi probleme. Gjithashtu, me një postim në llogarinë zyrtare, klubi blaugrana deklaroi se francezi është gati.

Sulmuesi anësor kishte pësuar një dëmtim që në ndeshjen ndaj Lionit në “Camp Nou” dhe tashmë do të rikthehet nën urdhrat e Valverdes pas disa javësh mungesë. Ndeshja është e vlefshme për fazën e çerekfinaleve dhe do të luhet mbrëmjen e të mërkurës në orën 21:00.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.