Uzuni zbulon numrin në fanellë, titullar menjëherë

0

Myrto Uzuni është transferuar në Kroaci te Lokomotiva e Zagrebit, që jo më kot ka ofruar për të plot 350 mijë euro. Futbollisti nga Berati ka publikuar fanellën e tij dhe te skuadra e re do të mbajë numrin 21.

Stafi teknik ndërkohë i ka besuar formacionin Uzunit në ndeshjen që Lokomotiva e Zagrebit luan në transfertë kundër Slaven Belupos. Së bashku me Lirim Kastratin do të jenë lojtarët që duhet t’i hapin punë kundërshtarëve nga krahët.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.