“Unë e kam dhënë mendimin tim, Tan Mehmeti është ideali i Partizanit”! Edmond Dosti kujton “goditjen” mes skeptikëve

Edmond Dosti, legjenda e Partizani, ri sjellë në kujtesë kohën kur pakkush e besonte për Tan Mehmetin që mund të korrte rezultate të mira si trajner i parë tek të kuqtë. Mes emrave të njohur dhe me peshë në Superiore si Skënder Gega, Ilir Daja dhe Shpëtim Duro, Dosti ka pasur zgjedhjen e tij.

Bëhej fjalë pikërisht për Dritan Mehmetin, që në ato momente ishte më pak i kuotuari dhe i dashuri për tifozët. Por koha po i jep të drejtë dhe me këto rezultate që po arrihen, Partizani ka mundësinë për t’u rikthyer sërish në vendin që i takon. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online