Uilliam Kordeiro bën gati valixhet, braziliani largohet nga Shqipëria me mirënjohje: Falenderime për këtë vend

0

Uilliam Kordeiro Melo ka mbyllur përfundimisht aventurën e tij te Partizani. Lojtari nuk ishte pjesë e planeve të Dajës, i cili nuk e ka preferuar si titullar fiks në formacionin e tij. Marrëveshja mes palëve është mbyllur dhe tani braziliani ka bërë gati valixhet.

Melo largohet kështu nga Shqipëria, për tu rikthyer në vendlindjen e tij. Ish-futbollisti i të kuqve ka shpërndarë një foto të tijën në “Instagram” nga “Aeroporti Nënë Tereza”, duke treguar kështu largimin e tij nga Tirana. Megjithatë Melo është ndarë me mirënjohje të madhe si për klubin, ashtu edhe për Shqipërinë, teksa shkruan: “Falenderimet e mia për këtë vend”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by William Cordeiro (@williamcordeiro26)

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.