U dërgua në tribunë ndaj Anglisë, Armando Broja nuk udhëton drejt Shqipërisë për Andorrën

Armando Broja do të dërgohej në tribunë për ndeshjen e Shqipërisë kundër Anglisë në Ëembley. E gjithë vëmendja ishte i përqendruar te sulmuesi i Southampton, por Salihi u shpreh se për hir të respektit ndaj lojtarëve të tjerë, Broja duhet të qëndronte jashtë. Kjo pasi futbollisti e priti Kombëtaren në Londër dhe nuk erdhi për të bërë stërvitjet në vendin tonë.

Tashmë “Supersport” raporton se Broja nuk do të udhëtojë drejt Shqipërisë për ndeshjen ndaj Andorrës. Sigurisht që pakënaqësia është e dukshme dhe marrëdhënia e tij është krisur me trajnerin Reja, që nuk po i jep vlerësimin e merituar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online