Trajneri i Kukësit mbledh stafin, e kërkon suksesin me bazën e marrëdhënies njerëzore

0

Diego Longo ka sjell përulësinë te Kukësi dhe kjo është vënë re që në ditën e parë. Trajneri po vazhdon që të jap shembullin e duhur në Superiore.

Së fundmi ka zgjedhur që të drekojë me gjithë stafin e Kukësit. Suksesi kërkohet me bazën e marrëdhënies njerëzore, për të qenë të bashkuar dhe për të mos krijuar përçarje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.