Torino vuan për gjetjen e golit, tifozët për… Sofija Miloseviçin

0

Adem Ljajiç u largua në merkaton e verës nga Torion, për të nisur një aventurë të re në Turqi, ku po aktivizohet tek Beshiktash. Skuadra e Maxarrit po e vuan mungesën e një “bomberi”, por tifozët më shumë se kjo pjesë i shqetëson diçka tjetër.

Në tribunat e stadiumit mungon bashkëshortja e Ljajiç, e cila ka qenë e njohur për shkak se ishte një mbështetëse e skuadrës së Romës. Sofija Miloseviç është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një foto mjaft provokative, aq sa në Itali kanë nisur të ndjejnë keqardhje që serbja nuk do të jetë më në shkallët e stadiumit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.