Titulli jepet të dielën, detajet e finaleve të futbollit shqiptar

0

Partizani do festojë të dielën sërish, teksa do të ngrejë titullin kampion para tifozëve të vet. FSHF ka njoftuar se në ndeshjen me Kukësin do të zhvillohet edhe ceremonia e dorëzimit të titullit kampion. Gjithashtu bëhen më dije edhe detajet e finaleve të tjera.

NJOFTIMI I FEDERATËS – Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar datat dhe oraret e sakta të dhënies së trofeut kampion për KF Partizanin si dhe janë përcaktuar finalet e tjera per aktivitetet më të rëndësishme të Futbollit, si dhe play-off për Kategorinë e Parë.

Më poshtë do të njiheni me tabelën ilustruese për të gjitha informacionet mbi ndeshjet.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.