Tirana gjen mbrojtës krahu në Itali

Quhet Xhuzepe D’Anxhelo, është 21 vjeç dhe është përforcimi i fundit i Tiranës.

Klubi bardheblu e ka kuptuar se tani e tutje duhet të punojë sa më shumë me të rinjtë, për të ndërtuar të ardhme të sigurt, në fushë e financa.

Me mbrojtësit e krahëve që kanë oferta të rëndësishme, Tirana kërkon alternativa dhe D’Anxhelo mund të jetë zgjedhje me vlerë në krahun e majtë.

Ka luajtur vetëm në Serinë D italiane, por ndoshta në Shqipëri mund të shpërthejë.

One thought on “Tirana gjen mbrojtës krahu në Itali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online