Tifozi i Sëlltikut tenton të godasë Mbapenë

Sëlltiku rrezikon një dënim shembullor nga UEFA, pasi një tifoz i kampionëve të Skocisë ka zbritur në fushë para pak fundit të pjesës së parë dhe ka tentuar të godasë me shkelm yllin e PSG-së, Kilian Mbape.

Incidenti ka ndodhur vetëm pak çaste para fundit të pjesës së parë në takimin e luajtur në “Parkhead” të Gllazgout.

Për fat të mirë ai nuk ka mundur të godasë yllin e PSG-së dhe më pas është kapur nga forcat e sigurisë së stadiumit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online