Tifozët e Feynord nuk e harrojnë, përqafojnë dhe fotografohen me Artur Lekbellon në qendrën e Tiranës

Gazetarët holandez kanë mbërritur në Shqipëri për të ofruar panoramën e plotë para ardhjes së Feynord për finalen e Conference League ndaj Romës. Një intervistë me Artur Lekbellon ishte programuar në ditën e sotme në sheshin e Tiranës.

Ndërkohë, nuk munguan edhe disa tifozë holandez që kanë përfituar nga momenti për t’u përqafuar dhe shkrepur foto me Lekbellon. Për ta, ish-portieri shqiptar është një ikonë e vërtetë pas asaj ndeshje me Partizanin që është rrënjosur në kujtesën e tifozëve të Feynord. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online