Thuajse e mbyllur/ Milani do ta shoh mes pendimit të madh, Locatelli do të vesh fanellën e Juventusit

0

Locatelli ka dëshmuar në këto ndeshje të fazës së grupeve të Europiani se është pjekur mjaftueshëm dhe Italia po mbahet edhe në shpatullat e tij. Mesfushori ka bërë diferencën në fushën e lojës duke qenë regjisori i lojës së italianëve.

Në Itali e kanë bërë të qartë se Locatelli do të shkojë te Juventusi, ndërsa akordi po arrihet mes bardhezinjëve dhe Sasuolos. Nga ana tjetër pendimi më i madh vjen te Milani që e kishte në skuadër këtë “thesar”, por nuk arriti ta menaxhonte për ta shitur tek Sasuolo që së fundmi do të përfitojë shumë prej mesfushorit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.