Teuta nuk luan në shtëpinë e saj, ndryshon stadiumi për ndeshjen me Shamrock

0

Teuta do të përballet ndaj Shamrock në datën 12 gusht. Flitet për ndeshjen e kthimit që do të zhvillohet në Shqipëri dhe ku me siguri do të vendoset përfundimisht fati i kualifikimit.

Përballja do të nis në orën 20:00 dhe do të zhvillohet në “Elbasan Arena”. Pra Teuta nuk do të ketë mundësinë për të luajtur në “Niko Dovana” që nuk plotëson kushtet për turin e tretë në Conference League. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.