Duket sikur ta ketë mbyllur me futbollin, shtimi në peshë i Neymar shqetëson tifozët

PSG nuk e ka nisur aspak mirë këtë sezon të ri në Francë. Ekipi i drejtuar nga ana e Pochetino ka humbur Superkupën ndaj Lille në shifrat 0-1.

Ndërkohë Neymar po vazhdoj që të shijojë pushimet dhe fotografitë e fundit që po shpërndahen frikësojnë tifozët e PSG.

Nejmar duket sikur ta ketë mbyllur me futbollin, teksa ka nisur menjëherë shtimi në peshë. Nga fotografitë që po bëjnë xhiro në rrjetet sociale duket se te PSG do të kenë shumë punë për ta kthyer Neymar sërish në gjendjen e tij më të mirë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online