Të gjithë veshin bluzën kundër luf.tës, por kapiteni turk i Erzurumsporit e refuzon që të jap mesazhin e paqes

Në ndeshjen mes Erzurumspor dhe Ankarugucu ka ndodhur një rast shumë i çuditshëm. Ashtu si edhe në mbarë botën, sporti po jep mesazhin kundër luf.tës dhe po kërkon paqen mes Rusisë dhe Ukrainës.

Por të njëjtën linjë nuk e ndoqi kapiteni i Erzurumsporit, Aykut Demir. Lojtari turk ka refuzuar që të vesh bluzën me mbishkrimin “Jo luf.të”, ndryshe nga të gjithë lojtarët e tjerë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online