Tare godet sërish, Kalaj në gjurmët e Strakoshës!

Ditë më parë, Igli Tare ka afruar një tjetër futbollist shqiptar në radhët e Lacios duke shpresuar që të ndjekë gjurmët e Thomas Strakoshës, me të vetmin ndryshim që portieri i kombëtares kuqezi ishte pranë Romës dhe në fund ndërroi destinacion, i shtyre nga drejtori sportiv, ish sulmuesi i kombëtares. Ndërsa, Serxho Kalaj, mbrojtësi 17 vjeçar dhe që ka lindur në Marino, me familje shqiptare, ka veshur dikur fanellën e Romës U-17 pasi është rritur te Savio, një ekip amator. Për Kalaj një rast i artë…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online