Panuçi mbërrin në Tiranë, shfaqet i lumtur!

0

Kristian Panuçi mbërrin në tokën e shqiponjave… Para gjysmë ore, ai ka zbarkuar në aeroportin e Rinasit, “Nënë Tereza”, teksa ditën e sotme do të nënshkruajë kontratën që do ta lidhë me Shqipërinë për dy vite e katër muaj. Panuçi është shfaqur i buzëqeshur dhe i lumtur për aventurën e tij të re.  Panuçi zëvendëson De Biazin që qëndroi pesë vjet në stolin e Shqipërisë. Ish mbrojtësi u zgjodh mes disa kandidatëve.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online