Browsing Tag

Zhang

Presidenti i Interit: Milano jemi ne!

Interi është ende shumë larg premtimeve të pronarëve kinezë, por ka mjaftuar fitorja ndaj Empolit dhe mbyllja e kampionatit në vendin e katërt, për të ndezur entuziazmin e presidentit Steven Zhang. Pas fitores arritur me shumë vuajtje në…

Takim kokë më kokë, Zhang “prenoton” Marotën

Mbas tri javësh, bashkëpunimi 7-vjeçar midis Xhuzepe Marotës dhe Juventusit do të marrë fund, por drejtori ekzekutiv i Juventusit nuk ka ndërmend të lajë duart njëherë e përgjithmonë nga futbollit. Sipas “Tuttosport” drejtori në ikje të…