“Falëminderit për gjithçka”, Spaleti rikthehet të flasë

Antonio Konte u zyrtarizua sot si trajner i ri i Interit, duke zëvendësuar italianin tjetër, Luçiano…

Presidenti i Interit: Milano jemi ne!

Interi është ende shumë larg premtimeve të pronarëve kinezë, por ka mjaftuar fitorja ndaj Empolit dhe…

“Ikardi duhet të jetë pjesë e grupit”, te Interi ndryshojnë mëndje

Fitorja në derbi 3-2 kundër Milanit duket se ka ndryshuar totalisht atmosferën në kampin zikaltër. Mauro…

Takim kokë më kokë, Zhang “prenoton” Marotën

Mbas tri javësh, bashkëpunimi 7-vjeçar midis Xhuzepe Marotës dhe Juventusit do të marrë fund, por drejtori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online