Browsing Tag

Zgjedhjet për kreun e FIGC

Anjeli e kandidoi për FIGC, Morati sqaron zërat

Masimo Morati është përfolur si një nga kandidaturat për kreun e FIGC (Federata Italiane e Futbollit). Emri i ish-presidentit të famshëm të Interit ka dalë nga një takim midis Andrea Anjelit, presidentit të Juventus dhe Gaetano Miçike, kreu…