Lukaku tepër i shtrenjtë, Marota në sulm për “bishën” e Serie A

Antonio Konte e ka bërë të qartë prej kohësh që sulmuesi ideal për të tek Interi…

Dy lojtarët e Milanit pranë largimit, Gatuzo: Nuk është problemi im!

Javët e fundit, ka pasur shumë thashetheme sa i takon të ardhmes së Abtes dhe Zapatës,…

Zapata: Ronaldo anormal, por unë e kam ndalur në Spanjë

Qendërmbrojtësi i Milanit, Kristian Zapata, ka folur për “Sky Sports” në prag të sfidës së kuqezinjve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online