Browsing Tag

zaniolo

Zaniolo drejt Premier Ligës, ofertë 50 mln euro për Romën

Totenhemi është gati të bëjë një ofertë konkrete për talentin e Romës, Nikolo Zaniolo. Sipas “Corriere Dello Sport”, skuadra londineze ka bërë gati 50 milionë euro dhe po presin vetëm përgjigjen e Romës. Zaniolo është një lojtar që po…

Zaniolo-Juve, Paratiçi takohet me agjentin e talentit italian

Nikolo Zaniolo ka bërë një supersezon me Romën dhe shumë skuadra janë vënë në ndjekje të tij. Mesfushori italian iu bashkua skuadrës romane në një marrëveshje që pa Raxha Naingolan t’i bashkohej Interit dhe që nga mbërritja e tij në “Stadio…

Zaniolo: Kam ngelur pa fjalë, se prisja kurrë këtë

Nikola Zaniolo është kthyer në harkun e pak javëve në lojtarin më vendimtar të Romës. Mesfushori shtatlartë u bë protagonist i takimit të sotëm ndaj Romës me dopietën e tij, duke u bërë lojtari më i ri italian që e arrin një gjë të tillë.…