Browsing Tag

Xhimi Vardi

Vardi zbulon: Si i bëra të heshtnin tifozët e Totenhemit

Xhimi Vardi vendosi të japë dorëheqjen nga Kombëtarja e Anglisë. 31-vjeçari e mbylli eksperiencën me “Tre Luanët” dhe e shpjegoi kështu vendimin e marrë: “Sa vij e po plakem dhe trajneri dëshiron që t’i japi akoma më shumë mundësi lojtarëve…

Zyrtare: Rinovon Vardi, “dhelpër” deri në 2022

Rinovim i rëndësishëm në klubin e Lester Sitit. Xhimi Vardi ka rinovuar kontratën e tij deri në vitin 2022 duke vendosur të mbyllë karrierën, në ekipin me të cilin shkroi historinë në vitin 2016. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,…