Transferta në Torino dhe Angli, Bakaj e Marku tentojnë mrekullinë në Europë

Elis Bakaj dhe Kristi Marku ishin disa nga futbollistët shqiptarë që dolën me kokën e lartë…

E kryer, mbrojtësi i Real Madrid zbarkon në Angli

Qendërmbrojtësi është parë dje në stadiumin e ekipit të ri

Një “ujk” largohet nga Ulvs, gati për aventurën e re

Një “ujk” largohet nga Ulvs, gati për aventurën e re

Konsiderohet “Kaka’ i ri”, në Angli çmenden pas 19-vjeçarit

Mançester Junajtid, Ulvs dhe Siti janë gati të bëjnë çmenduri për Zhoao Feliks. Sulmuesi i Benfikës…

“Ujq” të pandalshëm: miliona dhe zgjuarsi, si Ulvs shkoi nga kategoria e tretë në Europa League!

VERONIK ISTREFAJ Data 12 shkurt, 2012, ishte një nga ditët më të errëta në historinë e…

VIDEO | Shuplaka e dytë brenda javës, Man Utd jashtë Kupës FA

Mançester Junajtid është eliminuar nga “FA Cup” pas humbjes 2 – 0 ndaj Ulvërhempton. Ekipi vendas…

Çelsi “ngec” ndaj Ulvërhempton, perla e Hazard shpëton “kokën” e Sarrit

Çelsi u ndal në barazim 1 – 1 në “Stamford Bridge” në përballjen ndaj Ulvërhempton. Skuadra…

VIDEO | Spektakël në “Molineaux”, Ulvërhempton i falet ylli portugez

Në “Molieaux Stadium”, Ulvërhemptoni priti ekipin e Leister, ndeshje që ngriti siparin e takimeve të Premier…

Balde “del huq” tek Interi, vjen oferta angleze

Keita Balde ishte një ndër blerjet e shumta të Interit gjatë merkatos së verës. Kinezetë e…

Murinjo prenoton mbrojtësin e ri, Roho “bëhet kurban”

Mançester Junajtid është shumë pranë finalizimit të marrëveshjes me Leister Sitin për transferimin e qendërmbrojtësit  Meguajër,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online