E kryer | Në hapat e Sanços, talenti anglez transferohet në Bundesligë

Siç e kemi parë edhe në miqësoret e fundit Arsenali ka një brez të ri mjaft…

Sezon fantastik për Rexhbeçajn, te Volfsburgu askush si ai

Mesfushori shqiptar Elvis Rexhbeçaj mbylli një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Volfsburg. Mesfushori 21-vjeçar u…

VIDEO | Çfarë diagonale e hidhur, Rexhbecaj e mbyll sezonin me gol

Volfsburgu “shkërmoqi” 8-1 Augsburgun në shtëpi. “Ujqërit” e mbyllën kampionatin në vendin e gjashtë me 55…

VIDEO | Hofenhajmi ndalet në momentin e gabuar, “poker” i Volfsburgut

Hofenhajmi nuk përfitoi nga ndalesa e Ajntrahtit të Frankfurtit për t’iu afruar zonës Champions. Djemtë e…

VIDEO | Një shqiptar hesht Gelsenkirshenin, Rexhbecaj shënon të parin me Volsburgun

Shalke dhe Volsburgu po luajnë ndeshjen e fundit për javën e 18-të të Bundesligës, teksa momentalisht…

E kryer/ Volfsburg “operacion” 20 milionë euro për talentin e Lionit

Vitet e fundit kanë qenë shumë të turbullta për skuadrën e Volfsburgut. Shitja e lojtarëve cilësorë…

Shiriti “LGBT”, talenti i Volfsburgut i del kundër klubit

Klubi i Volfsburgut vendosi që shiriti i kapitenit për këtë sezon të Bundesligës të ngjyroset me…

Kriza e Volfsburgut, trajneri zgjat 4 ndeshje

Andris Jonker nuk është më trajner i Volfsburgut, pasi është pushuar nga puna, së bashku me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online