Zyrtare | Transferim i goditur, një talent i madh për Lilën

Skuadra franceze e Lilës ka siguruar shërbimet e Timonti Ueah, djali i ish-futbollistit legjendar dhe fituesit…

UEFA i tregon kufirin, PSG e zbulon me këto lëvizje

Shitja e Timoti Ueah te Lilë dhe Musa Diabi te Leverkuzen janë tregues se PSG është…

10 milionë për djalin e një legjende, Lila di çfarë bën!

Lila zhvilloi një sezon fantastik, teksa u renditën në vendin e dytë në Ligën e parë…

VIDEO | “Bëmë baba të të ngjaj”, djali i legjendës së Milanit çmend Skocinë

Timoti Ueah është një emër ende i panjohur në botën e futbollit, por shumë prej jush…

PSG s’ka vend për djalin e legjendës, Ueah pranë huazimit te rivalët e Grezdës

Timoti Ueah, do të largohet gjatë muajit janar nga skuadra e PSG-së. Djali i fituesit të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online