Browsing Tag

Walker

Mbrojtësi i Sitit ironizon me Liverpulin: E kemi ne timonin!

Mançester Siti mori një fitore të rëndësishme përballë Fulhemit, duke u ngjitur sërish në krye të Premier Ligës dhe tashmë është shumë pranë titullit kampion. Gjithsesi, Liverpuli vazhdon të ndjekë “Qytetarët” hap pas hapi. Pas ndeshjes…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online