Browsing Tag

Vincent Kompany

Surpriza e Kompani, trajner-lojtar te klubi legjendar

Vinsent Kompani zyrtarizoi sot largimin nga Mançester Siti, pas 11 vitesh. Ai do të rikthehet në Belgjikë dhe diçka të tillë e ka bërë me dije vetë me pjesën e dytë të letrës së hapur drejtuar tifozëve. Qendërmbrojtësi ka nënshkruar për tre…