Browsing Tag

Vilem II

VIDEO | Shpërthen Avdijaj, dopietë brenda tre minutash

Donis Avdijaj u transferua te ekipi i Vilem II duke u rikthyer në kampionatin holandez. Ekipi i tij po përballet me Herakles dhe lojtari, i cili mbushi 22 vjeç një ditë më parë, ka shënuar dy gola. Vilem II mbylli pjesën e parë me…