Browsing Tag

Victor Moses

Gjiganti turk do ringritjen, zyrtarizon lojtarin e Çelsit

Çelsi bëri prezantimin e Gonzalo Higuain ditën e sdjeshme, teksa argjentinasi firmosi kontratën dhe mori fanellën me numrin 9. Në të njëjtën kohë, duket se në ekipin e bluve ka ardhur dhe largimi  parë për këtë merkato. Viktor Moses ka…