Sormani: E ardhmja ime jashtë Italisë, ja ç’shkoi keq në Danimarkë

Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani, ka dhënë një intervistë për sajtin e njohur “tuttomercatoweb.com”, ku ka…

VIDEO | Xhejms dhe Lilaj festojnë Europën, Vejle e Ramadanit në ‘greminë’

Sabien Lilaj dhe Xhejms Adeniji kanë arritur të shpallen fitues të Kupës së Azerbaixhanit me Gabalën.…

VIDEO | Leksion nga ekipi i Ramadanit, Fair-Play i rrallë në Danimarkë

Një gjest i admirueshëm ka ndodhur në takimin e kësaj fundjave në kampionatin danez midis Vejles…

VIDEO | Ramadani i pafat në Danimarkë, portieri bën çmenduri “alla-Karius”

Skuadra daneze e Vejles ku luajnë Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli nuk po kalon një moment…

Tashmë zyrtare, Vejle merr vendimin drastik për Sormanin

Adolfo Sormani ka qenë ish-trajner i Partizanit.

La jashtë grumbullimit Ramadanin, Sormani jep arsyen e vendimit

Ylber Ramadani nuk ishte pjesë e të grumbulluarve në ndeshjen midis Vejles dhe vizitorëve të Nordesjaelland.…

Skema agjentësh dhe evazion fiskal, në Danimarkë shënjestrojnë klubin e Ylber Ramadanit

Dokumentet e “Football Leaks” kanë prekur dhe klubin danez Velje Boldklub, ekip ky ku aktivizohet mesfushori…

Ramadani e Sormani në festë, triumf në Danimarkë

Ylber Ramadani ka arritur sot një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e tij të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online